Uczniowie uczestniczyli w grze terenowej w ramach realizowanego projektu " "Forum Dialogu"

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła nawiązała kontakt z Muzeum  Żydowskim- Polin. Uczniowie od IX do XII 2018 r. pod opieką nauczyciela historii – Pani Elżbiety Małeckiej realizują projekt „Forum Dialogu”, w ramach którego poznają historię, kulturę i religię narodu żydowskiego, a tym samym realizują cele Edukacji GlobalnejW dniu 19 listopada 2018r. uczestnicy „Projektu” przygotowali i zrealizowali wycieczkę w formie gry terenowej. W ten ciekawy i aktywny sposób poznali historię, tradycje i obyczaje Żydów mieszkających w Służewie w okresie międzywojennym. Zrozumieli, czym jest tolerancja, szacunek oraz miłość do „Małej Ojczyzny”.

Oprac. Elżbieta Małecka