II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Bądkowie

W sobotę 24 listopada 2018r. odbył się II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej zogranizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w BądkowieDo konkursu przystąpili nasi uczniowie jako soliści, ale przede wszystkim jako zespół pod nazwą "MUZA". W skład zespołu wchodzą: Wiktoria Baryczka, Natalia Sabela, Zofia Głowacka, Julia Rzepecka, Natalia Białkowska, Martyna Nowak, Anna Kańkowska oraz Patrycja Łosiakowska. Pod opieką pani Sandry Wesołowskiej dzieci zaśpiewały pieśni: "Szara piechota", "Ojczyzno ma", "Dziewczyna z granatem", oraz "Dziś idę walczyć, mamo". Niestety nie udało nam się zdobyć nagrody, jednakże dzieci nie straciły dobrych humorów i zapału do dalszej pracy. Wracamy z bagażem doświadczenia i pełni sił pracy nad porcją utworów na następny konkurs.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)

Oprac. Sandra Wesołowska